Znajdujesz się w: » MENU GŁÓWNE »
  MENU GŁÓWNE
Kontakt
O Nas
Poradnia obywatelska
Działalność
Szkolenia
Do ściągnięcia
  INKUBATOR
Otwarcie
Firmy w Inkubatorze
Nowe szkolenia.

12-08-2005
W dziale Szoklenia pojawiła się nowa oferta Kursu Ksiegowości:
"KSIĘGOWOŚĆ W MAŁYCH FIRMACH"
 

Nowa strona OCWP

01-08-2005
Zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej: www.ocwp.pl
 

Promocja Przedsiębiorczości na terenie powiatu ostrowskiego

01-08-2005
W zwiazku z uzyskaniem środków z Unii Europejskiej - w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Działanie 2.5 Promocja Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w projekcie Euro firma. Projekt złożony przez Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiebiorczości został pozytywnie oceniony przez Komisje Oceny Projektów. W ramach programu mogą Państwo uzyskać wiedzę w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz otrzymać bezzwrotna dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe.
 

Forum Inicjatyw Pozarządowych

11-05-2005
W dziale Do ściagnięcia pojawił się formularz zgłoszeniowy w konferencji oraz w warsztatach: "Forum Inicjatyw Pozarządowych województwa Wielkopolskiego"
 

Nowy doradca w Poradni obywatelskiej

28-04-2005
 W Poradni Obywatelskiej od 1 kwietnia w piątki od godziny 9.00 do 11.00 porad udziela doradca podatkowy, Urszula Rycerska. Porady te mają na celu pomóc w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa podatkowego czy też ułatwić złożenie deklaracji podatkowych. Zapraszamy do odwiedzania Poradni Obywatelskiej i korzystania z Naszych pozostałych usług.
 

-- wstecz --
Liczba wyświetleń:11462
Design Transition Technologies Powered by neTTstar